2021 Naujųjų metų galia. Kokią suknelę pasirinkti?
28 11

2021 Naujųjų metų galia. Kokią suknelę pasirinkti?

Perskaitytas: 991 Komentarai: 0

Ateinantys 2021-ieji metai, tai metalinio jaučio metai. Jautis yra jėgos, sunkaus darbo, taikos simbolis. Kad suvaldyti šio gyvūno energiją 2021 metų sutikimui reikia ramios ir prislopintos spalvos. Vyraujantis elementas – metalas. Metalo spalva – balta, simbolizuoja dosnumą, saikingumą ir išmintį. Tad geriausia rinktis baltą, pilką ar sidabrinę spalvą ar šių spalvų akcentus. Naujuosius metus ketinančioms sutikti namuose, artimųjų rate, vertėtų garderobe pasidairyti pilkos spalvos suknelės. Balta spalva tinka toms kas ketina naujuosius metus sutikti triukšmingai su daugybę artimųjų ar draugų. Sidabrinė vakarinė suknelė atrodo įspūdingai, ar ne? Tad tokios spalvos rūbus vertėtų vilkėti norinčioms palikti stiprų įspūdį kitiems.

Tačiau sidabrinė, balta ar pilka spalvos nėra tos vienintelės spalvos kuriomis reikėtų puoštis naujųjų metų išvakarėse. Juoda spalva taip pat geras pasirinkimas. Ši spalva lyg ir simbolizuoja tai, kad Jūs pasiruošusi palikti visus negerumus praeityje ir viską pradėti nuo švaraus balto lapo. O norinčioms pasisemti kūrybinės energijos ar įgyti pasitikėjimo savimi, reikėtų pasirinkti žalią spalvą.

Kokteilinės suknelės pukiai tiks vakarėliui su draugais, nes jos yra santūrios bet kartu ir sukuriančios paslaptingumo aurą. Nėriniais papuošta suknelė pabrėžia Jūsų moteriškumą, o diržas ant suknelės išryškina liekną liemenį. O jeigu nori atrodyti lieknesnė rinkis lengvo audinio suknelę, kuri lengvai krinta ir taip optiškai lieknina. Jeigu nori suteikti savo išvaizdai daugiau seksualumo rinkis suknelę su V formos iškirpte. Suknelės maskuojančios pilvuką tai, suknelės su įvairiais raukiniais pilvo srityje. Jeigu norite paslėpti platesnius klubus rinkitės A tipo sukneles.

Vakarinės suknelės tai suknelės išsiskiriančios savo puošnumu. Vilkėdamos tokią suknelę jausitės tikra puotos karaliene. Tačiau nereikėtų persistengti, kad puota nevirstų karnavalu. Vakarinės suknelės gali būti tiek trumpos tiek ilgos, aptemptos bei laisvos.

Taip pat nepamirškime ir būsimų mamyčių, juk jos taip pat nori pasipuošti. Suknelės nėščiosioms - patogios ir pritaikytos augančiam pilvukui. Vienos jų labiau aptemptos kitos laisvesnės ir tik būsima mamytė gali nuspręsti kuri suknelė jai bus patogiausia šventiniu laikotarpiu.

Nesvarbu ką sako dizaineriai ar mados žinovai apie naujausias mados tendencijas, patogius rūbus Jūs renkatės pačios ir pačios galite nuspręsti kokį įvaizdį norite susikurti jums svarbų vakarą. Bet kokiu atveju suknelę reikia išsirinkti tokią su kuria jausitės lyg deivė, kuriai visas pasaulis bus po kojomis.